NANOARCi energiaosakond keskendub unikaalsete nanomaterjalide projekteerimisele ja arendamisele aatomivõrgustiku konstrueerimise abil, et kohandada nende vastastikmõju elektromagnetilise kiirgusega. 


MEIE  TEHNOLOOGIA

Me töötame välja energiatehnoloogiat, mis on läbipaistev ja kasutab nähtavat ja/või nähtamatut valgust elektrienergia tootmiseks. Tehnoloogia koosneb mittetoksilistest, fotoaktiivsetest, aatomiarhitektuuriga kvantmaterjalidest, mis on toodetud NANOARCi patenteeritud protsessi abil. Seda tehakse selleks, et vähendada tootmise energiaeelarvet ja saada ainulaadne arhitektuur, mis on hea tundlikkusega UV-, nähtava ja infrapunase valguse suhtes. See tähendab, et energiat toodetakse pidevalt isegi pilves ja vähese valguse tingimustes. 


EELISED

Kujutage ette, et teie kodu, telgi, koolide, haiglate või ärihoonete aknad toodavad energiat, ilma et nende kaudu oleks vaade takistatud. Elektrikatkestuse või loodusõnnetuse (maavärin, orkaan jne) korral on teil ikkagi energiat, mis hoiab teid soojas ja turvaliselt, toidab teie sidesüsteeme, säilitab teie toitu, ravimeid ja tundlikke äritooteid. Kujutage ette, et teie elektriautot ei ole vaja statsionaarses kohas laadida, sest aku energiaallikaks on tuuleklaas. See tehnoloogia integreerub sujuvalt teie olemasolevatesse ja tulevastesse platvormidesse, et tagada teile asukohast sõltumatu juurdepääs taastuvenergiale. 

See tehnoloogia pakub juhtmevaba, asukohast sõltumatut ja isikupärastatud kogemust traadita juurdepääsuga elektrienergiale: KÕIKIDELE kasutajatele, olgu nad siis elavatest linnadest, mägironimisest või tihedate vihmametsade läbimisest. Ohjad, mis piiravad meie edusamme energiasäästlikkuse alal, eriti meie kaasaegses digitaalses maailmas, langevad maha. Võimalused muutuvad lõputuks: olgu need siis reisimiseks, programmeerimiseks, tervishoiuks, kommunikatsiooniks või isegi kosmosereisiks. Elektripunktid varieeruvad geograafiliselt, kuid loodus on rikkalik, mitmekülgne ja nii helde, et päike ei vaja erilist paigalduskeskust taevas. See on energiatehnoloogia, mida saab kohandada vastavalt kasutaja vajadustele, mis on reguleeritav vastavalt teie eelarvele ja mis vastab teie vajadustele.